Hlášení obecního rozhlasu

HLÁŠENÍ OBECNÍHO ROZHLASU

1. Paní doktorka Eva Skaličková oznamuje, že od 17. srpna do 21. srpna bude zubní ordinace v Klenovicích na Hané uzavřena z důvodu dovolené.

2. Oznamujeme občanům, že ve středu 19. srpna bude od 12:00 hod ordinovat paní doktorka Volná v obci Skalka na obvyklém místě. Prosíme však pacienty, aby při čekání na paní doktorku použili roušku k zakrytí úst a nosu.

3. Spolek Slunečnice Skalka Vás srdečně zve na rozloučení s létem, které se koná od pátku 21. srpna do soboty 22. srpna v lázeňském parku. Na programu je promítání pohádky Frčíme a poté možnost stanování. Občerstvení je zajištěno, stany je možné stavět od 18:00 hod a promítání začíná v 19:00 hod.

4. Myslivecká společnost Čelčice – Skalka Vás srdečně zve na Tradiční soutěž ve střelbě na asfaltové terče, která se koná v sobotu 22. srpna na střelnici ve Skalce. Prezentace střelců začíná od 8:00 hod, startovné 250 korun. Na občerstvení budou dobroty z udírny a srnčí guláš.

18. 8. 2020 Zobrazit méně