HLÁŠENÍ OBECNÍHO ROZHLASU

1. O Pohár města Prostějova
2. Rozloučení s létem

1. FK Skalka vás srdečně zve v sobotu 27.srpna 2022 od 8:00 hod na fotbalové hřiště, kde se uskuteční finále "O Pohár města Prostějova“ v malé kopané. Skalka odehraje semifinále od 8:50 hod proti Dobrochovu. Občerstvení je zajištěno.

1.  Spolek Slunečnice Skalka Vás zve na „Rozloučení s létem“ v sobotu 27. srpna v lázeňském parku. Na programu je promítání pohádky od 19:00 hod. Po pohádce se bude promítat ještě další film – česká komedie. V případě příznivého počasí je možné stanovat. Stany se budou stavět od 18:00 hod. Občerstvení je zajištěné a pro děti bude zdarma.                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Na obě akce Vás srdečně zvou pořadatelé.
Datum vložení: 24. 8. 2022 7:35
Datum poslední aktualizace: 24. 8. 2022 7:37