Fitness pod širým nebem pro všechny generace

Fitness pod širým nebem pro všechny generace

FITNESS ZADARMO VE SKALCE

V lázeňském parku si můžete od tohoto týdne kromě klidných procházek a popíjení léčivých pramenů také zacvičit na fitness strojích a to od rána do večera a zdarma.

Díky nadaci OKD, která podpořila náš projekt s názvem

„ FITNESS POD ŠIRÝM NEBEM PRO VŠECHNY GENERACE “

je zde pět rehabilitačně kondičních prvků s názvy turista, veslař, pružinová hrazda, swingař a cyklista.

Rehabilitačně-posilovací prvky jsou navrženy renomovanými architekty a ortopedy a jsou určeny pro všechny věkové i váhové kategorie.
Všeobecně cvičení na těchto strojích pomáhá k posílení svalstva, rehabilitaci, protažení, dobrému pocitu z pohybu a celkově ke zlepšení aktivity pohybového ústrojí.
Každý stroj je určen k posílení jiné části těla. Při cvičení na trenažéru TURISTA dochází k posílení a protažení horních a dolních končetin, hýždí a břišních svalů. Do činností se aktivují všechny hlavní svalové skupiny. Na stroji VESLAŘ se posilují zádové svaly a svaly horních končetin. Vesla se přitahují pomocí zádových svalů a paží směrem dozadu. Veslování pozitivně ovlivňuje srdeční a oběhový systém. PRUŽINOVÁ HRAZDA je určena k procvičování hrudníku, prsních svalů, ramen, svalů horních končetin a zádových svalů. SWINGAŘ je energeticky náročný přístroj, který posílí převážně oběhový systém a rozproudí krev po celém těle. Současně uvolňuje páteř, boky, kyčle v rotačních pohybech a posiluje šikmé břišní svaly a tím dokonale formuje postavu v problémových partiích břicha, boků a hýždí. A pátý CYKLISTA je jednoduchý stroj sloužící hlavně k uvolnění kloubů dolních končetin, kyčlí, kolen a kotníků. Je vhodný nejen u pooperačních stavů, náhrad kloubů, ale i k prevenci kloubních kontraktur.
Naše lázně vyhledávají hlavně klienti s pohybovými problémy, takže tento fitness park je zde na svém místě.

A tak všechny, kteří dbají o svůj životní styl a chtějí si vyzkoušet zábavné a snadné cvičení zveme do lázeňského parku ve Skalce.

CELKOVÉ NÁKLADY                          Kč 219.120,-

Z TOHO DOTACE  OD NADACE OKD   Kč 197.208,-